Uwaga w roku 2019

Jesteśmy na OurConf.com

 

Szanowni Państwo,

Z nieskrywaną radością pragniemy Państwa zaprosić na czwartą edycję e-konferencji „Innowacyjne Projekty Badawcze”, która odbędzie się w dn. 22-24 luty 2017 r.
Głównym celem e-konferencji jest przede wszystkim prezentacja prac badawczych naukowców z różnych ośrodków badań w Polsce i za granicą. Platforma, na której odbędzie się e-konferencja to miejsce, gdzie swobodnie będziecie Państwo mogli skonsultować lub skonfrontować wyniki swoich badań. W poprzedniej edycji swoje badania zaprezentowało 63 uczestników. To także świetna okazja do spotkania środowiska naukowców i nawiązania wzajemnej współpracy.

Interdyscyplinarny charakter e-konferencji sprzyja innowacyjności i daje wymierne efekty. Udział w e-konferencji „Innowacyjne Projekty Badawcze” jest niezwykle owocny, przekonaliśmy się o tym, otrzymując informacje o takich projektach jak: aktywne warstwy, robotspektroskop, suplement diety, kampania społeczna niepełnosprawnych, baterie, rozbudowa klubu innowacyjni naukowcy itp. Więcej na ich temat mogą Państwo znaleźć w publikacjach pokonferencyjnych.

Polskie zespoły naukowe i badawcze znajdują się wśród najlepszych. Świadczą o tym nie tylko wyniki badań, nowe patenty, wynalazki, ale powszechny udział wybitnych polskich naukowców w tworzonych i pracujących grupach badawczych USA, Szwajcarii, Izraela i Niemiec. Idąc za szybko zmieniającą się rzeczywistością, oraz mając na uwadze trendy naukowe, obraliśmy formułę e-konferencji. Pozwala ona na swobodę i mobilność jej uczestników. Ponadto pozwala zaprezentować Państwa badania szerszemu gremium i obejmuje cały świat. Pragniemy nadmienić, że nieodłącznym elementem konferencji jest publikacja Państwa artykułów.

Mamy nadzieję, że tak, jak w poprzednich edycjach, tak i w nadchodzącej, zaszczycą nas Państwo licznie swoim uczestnictwem.

Do zobaczenia
Organizatorzy

Organizatorzy, patroni, sponsorzy

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes