22-24 luty 2017

konferencja@konferencja-ipb.pl

 

Temografia-termowizja w Nauce - PROMOCJA

Zapraszamy na innowacyjną konferencję naukową z warsztatami dotyczącymi termografii -  termowizji. Połączyliśmy naukową konferencję z praktycznymi warsztatami by dać możliwość uczestnikom poznania zagadnień dotyczących termowizji (termografii) od strony merytorycznej jak i praktycznej. Formuła wydarzenia umożliwia również iż uczestnicy otrzymują zestaw sprzętu na własność, który mogą sami stosować do celów badawczych czy dydaktycznych.

Obecnie urządzenia do termowizji mają bardzo wysoką czułość, rozdzielczość a przede wszystkim dostępność cenową. Ze względu na swoją przystępność cenową oraz nie inwazyjny sposób badania termowizja jest coraz częściej stosowana w badaniach naukowych, praktycznych oraz w monitoringu przemysłowym. Właśnie dlatego zapraszamy Państwa na konferencję i workshop, na których to będziemy pokazywać i uczyć termografii.

Zapraszamy szczególnie naukowców z obszarów takich jak:

    medycyna, biologia, chirurgia, medycyna sportowa,
    elektronika, maszynoznawstwo, informatyka,
    budownictwo, fotowoltaika, energetyka,
    chemia, inżynierii procesowej, inżynieria materiałowa,
    weterynaria, zoologia, rolnictwo,
    bezpieczeństwie, BHP, kryminalistyka,
    archeologia, geologia, kartografia, architektura.

Konferencja to również możliwość poznania i nawiązania interdyscyplinarnych kontaktów, a jak wiadomo interdyscyplinarne kontakty przyczyniają się do innowacji oraz poszerzenia możliwości grantowych. Uczestnicy warsztatów bez dodatkowych kosztów mają również możliwość opublikowania swoich prac naukowych w recenzowanej monografii naukowej wydawanej po konferencji  - jest to 5 punktów MNiSW.

Celami konferencji i warsztatów są:

    przybliżenie tematyki i techniki termowizji,
    zainspirowanie do podejmowania nowych badań lub wzbogacenia prowadzonych,
    otwarcie nowych możliwości to jest umiejętności praktycznych i sprzętu.

Historia cyklu konferencji z warsztatami (Postępy techniki) zaczęła się w roku w 2014 jako mała kameralna konferencja dotycząca druku 3D. Wyniku tej konferencji, pojawił się start up. Druga edycja dotyczyła techniki termowizji, która odbyła się w roku 2016 i cieszyła się już większym zainteresowaniem. Przy okazji tej konferencji inkubuje się projekty pomiędzy uczestnikami - opracowania termicznego materiału o specjalnych zastosowaniach.

Dzięki sponsorom oraz organizatorom (fundacji) edycję 2017 zrobiliśmy bardziej przystępną

Więcej na: http://thermosci.eu/

Organizatorzy, patroni, sponsorzy

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes