Uwaga w roku 2019

Jesteśmy na OurConf.com

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem


 Regulamin


III Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjnych Projektów Badawczych


Postanowienia ogólne
1.    Konferencja odbędzie się w dniach  22-24 luty 2017r.
2.    Konferencja będzie miała formę wirtualną. Udział w konferencji odbędzie się poprzez zalogowanie się na stronie internetowej konferencji pod adresem: www.konferencja-ipb.pl
3.    Oficjalną stroną internetową konferencji jest: www.konferencja-ipb.pl
4.    Adresem e-mail do kontaktów w sprawach związanych z konferencją jest:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunki uczestnictwa w konferencji
1.    Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej konferencji oraz wysłanie go na adres e-mail konferencji.
2.    Wypełniony formularz rejestracyjny traktowany jest jak umowa i zobowiązuje rejestrującą się osobę do wniesienia opłaty w wysokości podanej na stronie internetowej www.konferencja-ipb.pl, zakładka „Konferencja”.
3.    Opłata za uczestnictwo w konferencji powinna być wniesiona przez uczestnika po otrzymaniu drogą elektroniczną faktury Pro Forma, w ciągu jednego tygodnia, ale nie później niż w dniu konferencji.
4.    Po wysłaniu wypełnionego formularza rejestracyjnego oraz wniesieniu opłaty za uczestnictwo każdy uczestnik otrzyma maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia.
5.    Każdy uczestnik ma prawo do opublikowania streszczenia swojego wystąpienia (referatu lub posteru) w materiałach konferencyjnych posiadających numer ISBN.
6.    Każdy uczestnik ma prawo opublikowania maksymalnie dwóch artykułów w monografiach wydawanych przez organizatora po konferencji.

Rezygnacja z udziału w konferencji
1.    Rezygnację z udziału w konferencji należy wysłać w formie pisemnego wniosku na adres e-mail organizatora konferencji.
2.    Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa wpłynie na adres organizatora do dnia 20.02.2017 organizator zobowiązuje się zwrócić całość kwoty opłaty za uczestnictwo.
3.    Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa wpłynie na adres organizatora po dniu 20.02.2017 organizator nie zwraca wniesionej opłaty za uczestnictwo.
4.    Niedokonanie opłaty za uczestnictwo w podanym terminie wiąże się z jednoznaczną rezygnacją z udziału w konferencji.
5.    Niestawienie się na konferencji nie wiąże się z rezygnacją z uczestnictwa i nie uprawnia do uchylenia się od wniesienia opłaty za uczestnictwo.


Publikacja prac w materiałach konferencyjnych oraz monografiach
1.    Prace tworzone celem publikacji w materiałach konferencyjnych lub monografiach wydawanych przez organizatora należy przygotować i sformatować zgodnie ze wzorami udostępnionymi na stronie internetowej konferencji.
2.    Organizator zastrzega sobie prawo do korekty i poprawy rażących błędów w nadsyłanych pracach, bez konieczności informowania autorów.
3.    Warunkiem publikacji prac jest przestrzeganie terminów ich nadsyłania i innych zarządzeń podanych w komunikatach konferencyjnych oraz pozytywna ocena po recenzji organizatora.

 

Podmiot odpowiedzialny:

Dolnośląski Akcelerator Technologii i Innowacji Sp. z o.o.

Wrocławiu, ul. Obornicka 23/8 51-433 Wrocław,

KRS 0000507593;  NIP: 8943053758 REGON: 022400604. www.datii.pl

 

 

Organizatorzy, patroni, sponsorzy

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes