Uwaga w roku 2019

Jesteśmy na OurConf.com

 

Organizatorzy, za przyczyną Fundacji postanowili wprowadzić zmniejszone opłaty za uczestnictwo a nawet w przypadku słuchaczy opłaty sprowadzono do 0zł.

Wymagana jest jednak wcześniejsze zgłoszenie.

Preferowana forma uczestnictwa oraz koszt:

  • 0,00zł  - słuchacz możliwość dyskusji, zadawania pytań zarówno na sesji porterowej jak i transmisji online, zaświadczenie mailowe o uczestnictwie
  • 100,00zł - pełne uczestnictwo, możliwość prezentacji pracy w postaci eposteru czy eprezentacji,  możliwość dyskusji, zadawania pytań zarówno na sesji porterowej jak i transmisji online, certyfikat pdf podpisany i podbity przez organizatorów,  zaświadczenie o uczestnictwie email.
  • 200,00zł – za publikacje w monografii naukowej wieloautorskiej (5 punktów MNiSW) dodatkowa opłata. Wraz z wydrukowaną książką przesyłamy wydrukowany certyfikat uczestnictwa w formie papierowej. Ograniczenie do trzech.

 

Jak wygląda rejestracja?

Uczestnik pobiera formularz i wysyła na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz

W ciągu 48h dostaje informacje zwrotną o przyjęciu zgłoszenia.

 

Wymagane jest przesłanie:
- streszczenia dla posteru, referatu oraz artykułu
- 1 recenzji do artykułu, sporządzonej przez opiekuna naukowego doktoranta lub studenta - autora pracy. Dla osób posiadających tytuł doktora, recenzja nie jest konieczna, ale zalecana.

Organizatorzy, patroni, sponsorzy

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes